• 28lis
        • 22lis
            • Festiwal Pierników

Przeszedł nasze oczekiwania. Zainteresowanie było tak wielkie, że na drugiej przerwie zabrakło pierników do sprzedaży. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzinom, za pyszne świąteczne przysmaki. Na nasz cel uzbieraliśmy 543 zł.

• 22lis
            • Zakup sprzętu

Samorząd Uczniowski zakupił sprzęt sportowy: dwie bramki do piłki nożnej, sprzęt do badmintona oraz rakietki do ping-ponga.

Wydaliśmy 1210 zł. Pieniądze pochodzą z pikniku zorganizowanego w czerwcu 2022 r.

• 13lis
            • Szlachetna Paczka

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 11 w Warszawie. W imieniu Wolontariuszy naszego Klubu Mocna Grupa, oraz społeczności szkolno-przedszkolnej jak co roku przystępujemy do wielkiej mocy niesienia pomocy rodzinom, które potrzebują naszego Wsparcia. ​​​​​​​

• 08lis
          • 11 listopada

Brawa dla Was !!!

Było świątecznie, galowo i czerwono-biało.

A o symbolicznej godzinie 11.11 odśpiewaliśmy wspólnie hymn.

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości, zachęcamy uczniów, by w najbliższy czwartek 10.11 przyszli ubrani na galowo z wpiętym kotylionem lub innymi elementami ubioru w barwach narodowych.

W szkole o symbolicznej godzinie 11.11 zostanie wspólnie odśpiewany hymn państwowy.

• 15lis
        • 03lis
            • Kolejne sukcesy Kuby z 6b

W dniach 25-29.10 odbyły się Mistrzostwa Świata IDO World Hip Hop & Popping Championships w Graz w Austrii. W turnieju brało udział ponad 4000 zawodników z 28 krajów.

Kuba reprezentował na nich Polskę w dwóch kategoriach:

Solo Male Children (do 12 lat) - w kategorii startowało 54 zawodników, zaczynali od 1/16, Kuba awansował do 1/2 finału i ostatecznie zajął 9 miejsce

Duety Children (do lat 12) - startowało 108 duetów, zaczynali od 1/16, Kuba z Leną w pięknym stylu awansowali do finału i zajęli 2 miejsce, zdobywając srebrny medal i tytuł Vice Mistrzów Świata.

W tym samym turnieju brała udział także, nasza absolwentka - Ola Śniadach, siostra Kuby.

Jej zespół, Swagg Juniors, brał udział w kategorii Formations Juniors (12 -16 lat). Startowały 44 formacje, zaczynali od 1/8 finału. Swagg Juniors awansowało do ścisłego finału i ostatecznie uplasowało się na 5 miejscu wśród formacji z całego Świata!

Jesteśmy dumni, że mamy tak zdolnych uczniów!!!

• 03lis