• 18maj
            • "Tydzień tematyczny" podsumowanie

Nasi uczniowie działający w Samorządzie Uczniowskim postanowili zorganizować

"Tydzień tematyczny" .

Każdego dnia tygodnia od 6 - 10 czerwca przychodzimy:

1. poniedziałek - ubrani na żółto
              2. wtorek - w klapkach/kapciach
              3. środa - w nakryciu głowy ( nie w kapturze)- kapelusze, czapki i inne cuda.
              4. czwartek- w okularach- im bardziej szalone tym lepiej :)
              5. piątek - przebieramy się za naszą ulubioną postać filmową.

Zapraszamy do zabawy uczniów i nauczycieli :) Samorząd Uczniowski

• 31maj
            • Projekt „doSŁOWNIE o WARSZAWIE” podsumowanie

27.05.br. w Muzeum Woli nastąpiło uroczyste podsumowanie półrocznego międzyszkolnego projektu edukacyjnego pn.: „doSŁOWNIE o WARSZAWIE” fundacji BO WARTO, w którym uczestniczyli moi uczniowie z klasy 8 C - Łucja Beresińska, Zuzanna Grzempczyńska, Kajetan Jarecki, Małgorzata Pałyga, Antonina Tarnopolska.

Celem Projektu jest rozwijanie zainteresowania literaturą, pisarstwem i zapoznanie z powieścią historyczną - zwłaszcza z taką, której tłem jest historia Warszawy, a także podniesienie kompetencji językowych i rozwijanie zainteresowań literackich wśród jego uczestników.Nasi Uczniowie uczestniczyli w spotkaniach autorskich z pisarkami, warsztatach fotograficznych, przygotowywali recenzję wybranej książki historycznej oraz tworzyli opowiadania z historią Warszawy w tle. Prace uczniów oceniało jury złożone z ludzi pióra – pisarzy i dziennikarzy. Najciekawsze recenzje, opowiadania i zdjęcia wykonywane przez uczniów w trakcie warsztatów fotograficznych zostały wydrukowane w wydawnictwie poprojektowym.

Wśród wyróżnionych uczniów, których prace wydrukowano, są:

• Zuzia Grzempczyńska – recenzja powieści historycznej „Pan Apoteker” Katarzyny Ryrych
              • Małgosia Pałyga – opowiadanie z historią Warszawy w tle
              • Zuzia Grzempczyńska – zdjęcia z warsztatów fotograficznych

Gratuluję naszym Uczniom z klasy 8 C zaangażowania i dziękuję za godne reprezentowanie szkoły!

Ewelina Adamczyk nauczycielka języka polskiego

• 30maj
          • Inspire Cheerleaders - UKS Talent 107

Ogromny sukces podczas Otwartego Mazowieckiego Turnieju Cheerleaders w Garwolinie

(Grand Prix Polski Cheerleaders PSCh)!

• Wszystkie nasze drużyny zajęły miejsca medalowe:
              • Inspire - POM DANCE PREMIER, kat. junior
              • Mini Inspire - POM DANCE ELITE, kat. junior młodszy
              • Little Inspire - POM DANCE PREMIER, kat. junior młodszy
              • Ponadto świetnymi wynikami mogą się pochwalić nasze duety:
              • Zosia i Zuzia - POM DANCE PREMIER, kat. junior
              • 4. miejsce - Maja i Kinga - POM DANCE PREMIER, kat. junior młodszy.

Dziękujemy organizatorom za ten turniej! Było wspaniale

Nasza mała rodzina powoli się rozrasta

• 22maj
            • Kurs pierwszej pomocy

Kolejna grupa uczniów naszej szkoły zakończyła kurs pierwszej pomocy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem ćwiczyły umiejętności niesienia pomocy i wiedzą, jak poradzić sobie w różnych sytuacjach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w szkoleniu.

• 18maj
            • Sport

13 maj(piatek) nie taki pechowy!

Dziewczęta startowały w Mistrzostwach Mokotowa w Lekkiej atletyce w kategorii młodzież oraz czwórboju lekkoatletycznym w kategorii dzieci.

• Sztafeta olimpijska  Zosia G. 7a, Aisha M. 7a, Anna R. 7b, Wiktoria B. 8c
              • Pchnięcie kulą  Martyna G. 8c