• 26paź
            • Mistrzostwa Mokotowa

25 października 2022 odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w szachach. Uczniowie naszej szkoły zdobyli drużynowo 2 x srebro!!!

W kategorii dzieci reprezentowali nas:

1. Wojtek P. z 6a
              2. Teodor K. z 6a
              3. Szymon M. z 6a
              4. Lena D. z 6b

W kategorii młodzieży:

1. Adam F. z 8a
              2. Kamil B. z 8b
              3. Rafał Z. z 8b
              4. Aisha M. z 8a

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

• 24paź
            • Dyskoteka

W czwartek w naszej szkole odbył się bal zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

Dziękujemy nauczycielom: Pani Karolinie Kaniowskiej, Panu Ryszardowi Kubisiakowi a także mamom uczniów- Pani Renacie Górce, Pani Katarzynie Sabat za opiekę i pomoc przy organizacji.

Dziękujemy także uczniom klas ósmych za przygotowanie zabawy.

Opiekun Samorządu Bogusław Mielniczuk

• Olimpiada Mitologiczna

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów klas IV-VIII do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej. Celem olimpiady jest popularyzacja i poszerzanie wiedzy na temat wierzeń religijnych starożytnej Grecji i Rzymu.

Uczniowie podzieleni są na dwie grupy:IV-VI i VII-VIII. Olimpiada zostanie przeprowadzona 14-11-2022 r. w sali 27. Cena za udział 13.50. Olimpiada odbędzie się jeżeli zbierzemy 10 uczestników.

Termin zgłaszania- 21 października

• World Championships WADF Płock 2022

Z dumą informujemy, że Kuba uczeń klasy 6b, w miniony weekend dwukrotnie stanął na podium Mistrzostw Świata WADF w Płocku!

Kategoria Urban Street Dance Juveniles Solo male - 2 miejsce i tytuł Vice Mistrza Świata

Kategoria Urban Street Dance Juveniles Duos - 1 miejsce i tytuł Mistrza Świata

Cieszymy się z sukcesów naszych Uczniów i serdecznie gratulujemy!

• Olimpiada Języka Angielskiego dla Juniorów klasy 6-8

Dear All!

W tym roku ponownie zapraszam wszystkich chętnych Uczniów do udziału w Olimpiadzie Języka Angielskiego dla Juniorów! :-) Adresatami Olimpiady są uczniowie szkół podstawowych, II etapu edukacyjnego zwłaszcza VII, VIII klasy.

Zgłoszenia przyjmuję do czwartku 10.11.2022r.

W I etapie na rozwiązanie testu, składającego się z 60 zadań, uczestnicy będą mieć 45 min. Test odbędzie się stacjonarnie, w szkole, 21.11.2022, o godz. 14:00-14:45.

Hugs,Teacher Karolina

• Malinowy Bieg

W minioną sobotę Już od rana uczniowie szkoły nr 107 stanęli w gotowości do rozgrzewki a następnie ruszyli w trasę 5 km aby znaleźć się na podium. Trzy kategorie: biegacze i piechurzy, rowerzyści, hulajnogą.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy też mamom i pani Izie za kawiarenkę malinową, było pysznie

• 10paź
        • 04paź
          • Uwaga konkurs

10 października obchodzimy światowy Dzień Zdrowia Psychicznego, z tej okazji ogłaszam konkurs.Zaprezentuj dowolną artystyczną metodą - "Dlaczego zdrowie psychiczne jest ważne?".

Podpisane prace przyjmuję do 11 październikaIlość zgłoszeń jest ograniczona. Czekam na Wasze prace w pokoju psychologa i pedagoga.

Psycholog szkolny Izabela Torczuk- Łajca